Tel.: 603 275 405     E-mail: jmelektro@jmelektro.cz

JM - elektro


Elektroinstalace silnoproudé

Primárně se zabýváme dodávkami elektroinstalací na klíč. Zejména silnoproudé elektroinstalace tvoří největší objem ze všech služeb, které poskytujeme. Dle požadavků zákazníka samostatně a komplexně zrealizujeme dodávky nových elektroinstalací, rekonstrukce stávajících, opravy, dílčí rozšíření nebo doplnění…………….. Naše služby mohou začínat už jednáním na úřadech a energetických společnostech, následně vypracujeme projektovou dokumentaci, zrealizujeme samotnou instalaci, vyrobíme a dodáme rozvaděče nn. Každou zakázku samozřejmě zakončíme výchozí revizí elektrického zařízení a předáme zákazníkovi příslušné dokumenty (revizní zprávy, prohlášení o shodě, protokoly o kusových zkouškách….). Výše uvedené dodáváme pochopitelně i jednotlivě.

Je za námi více než 15. let zkušeností v elektroinstalacích, jsme flexibilní, preferujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Bytové elektroinstalace:

celou elektroinstalaci bytu, rodinného nebo bytového domu navrhneme tak, aby splňovala přání zákazníka, vyhovovala ČSN, byla moderní, počítala pokud možno se všemi eventualitami a poskytovala co největší komfort bydlení. Mezi bytové elektroinstalace se svým charakterem řadí i instalace v budovách občanské vybavenosti. Standardně provádíme montáže pod omítkou ve stěnách a stropech, v SDK stěnách a stropech, v podlahách. Na přání nebo pokud to není jinak možné provádíme instalace ve vkládacích lištách nebo parapetních kanálech. U instalací pod omítku je možnost dodání včetně zednického zapravení, tedy zazdění drážek a následného zaštukování.

V posledních několika letech se specializujeme na rekonstrukce elektroinstalací bytových domů. Zrealizovali jsme jich celou řadu, některé z nich jsou uvedeny v našich referencích.

Průmyslové elektroinstalace:

Se provádějí odlišným způsobem, než instalace bytové. Nekladou se zde tak vysoké nároky na estetiku a komfort, kabely jsou většinou vedeny na kabelových roštech, lávkách nebo závěsech. Je třeba zodpovědně stanovit příkon objektu a jednotlivých jeho částí, soudobost, je nutné správně naddimenzovat hlavní napájecí okruhy a rozvaděče, počítat s rezervami. U větších provozů je nutné řešit kompenzaci účiníku, způsob napájení hlavního osvětlení apod.. Realizujeme průmyslové elektroinstalace ve skladových halách, továrnách i menších provozech a různých dílnách. Některé uvádíme v našich referencích.

Pro konkrétní nabídkovou cenu vaší budoucí elektroinstalace nás neváhejte poptat.


© 2022. JM - Elektro s.r.o  |  www.jmelektro.cz  |  XHTML 1.0  |  CSS 3  |  Tel.: 603 275 405  |  E-mail: jmelektro@jmelektro.cz