Tel.: 603 275 405     E-mail: jmelektro@jmelektro.cz

Projektování elektrických zařízení


Projektování elektrických zařízení

Každá stavba, včetně elektroinstalace, by měla začínat projektovou dokumentací. Bez této nelze získat stavební povolení, nelze nebo jen velmi těžko lze stavbu kontrolovat, bez projektové dokumentace je v podstatě nemožné vyhodnotit nabídky ve výběrovém řízení.

Nabízíme vypracování kompletní projektové dokumentace u bytových a průmyslových elektroinstalací. Na základě prohlídky místa stavby a požadavků zákazníka vypracujeme dle platných ČSN projektovou dokumentaci pro stavební povolení, vlastní provedení stavby nebo dokumentaci skutečného stavu.

PD standardně obsahuje technickou zprávu, výkresovou část a výkaz/výměr, tedy položkový rozpočet stavby, případně slepý rozpočet stavby (pro výběrová řízení).

Výkresovou část PD zhotovujeme do již existujících stavebních podkladů (půdorysů v měřítku). Ideální jsou podklady v elektronické podobě, postačí však i v podobě papírové.

Cena projektové dokumentace se odvíjí od rozsahu stavby a od typu PD.
Obecně lze však uvést, že PD pro stavební povolení u menšího rodinného domku je možno pořídit od cca 3.000,- Kč bez DPH.
Pro konkrétní nabídkovou cenu nás neváhejte poptat.

Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie

© 2022. JM - Elektro s.r.o  |  www.jmelektro.cz  |  XHTML 1.0  |  CSS 3  |  Tel.: 603 275 405  |  E-mail: jmelektro@jmelektro.cz