Tel.: 603 275 405     E-mail: jmelektro@jmelektro.cz

JM - elektro


Přístupové systémy

Jedná se o kontaktní nebo bezkontaktní systémy, které umožňují efektivní kontrolu vstupu do budov včetně sledování a záznamu jednotlivých událostí. Kontaktní systémy na vstupu používají kódové klávesnice, popřípadě dotykové elektronické klíče DALLAS. V současné době se však nejvíce používají bezdotykové tečky RFID čipů a karet. Řídící jednotka je většinou propojena s PC přes rozhraní RS232. Celá administrace je pak velmi snadná. Nové uživatele (čipy) lze jednoduše zavádět, nežádoucí vyřazovat, uživatelům lze přiřazovat různá oprávnění (jednotliví výrobci přístupových systémů se liší v rozsahu služeb). Tyto systémy mohou pracovat zcela samostatně nebo mohou být součástí rozvodů domácích telefonů a zvonkové signalizace.

Poradíme s výběrem vhodného přístupového systému s ohledem na potřeby zákazníka, provedeme vlastní instalaci, celé zařízení odzkoušíme a zaškolíme obsluhu. Přístupové systémy jsou vhodné zejména pro administrativní budovy, objekty občanské vybavenosti a samozřejmě pro bytové domy.

Pro konkrétní nabídkovou cenu Vašeho přístupového systému nás neváhejte poptat.


© 2022. JM - Elektro s.r.o  |  www.jmelektro.cz  |  XHTML 1.0  |  CSS 3  |  Tel.: 603 275 405  |  E-mail: jmelektro@jmelektro.cz