Tel.: 603 275 405     E-mail: jmelektro@jmelektro.cz

Kamerové systémy


Kamerové systémy

Provádíme instalace kamerových systémů CCTV a OCTV. Poradíme s výběrem optimálního řešení s ohledem na potřeby zákazníka, provedeme vlastní instalaci, celé zařízení odzkoušíme a zaškolíme obsluhu. Zaměřujeme se převážně na instalace v domácnostech, administrativních objektech a objektech občanské vybavenosti. Preferujeme moderní systémy, tedy kamery s kvalitní optikou a přenosem signálu po kabelu.

CCTV:

Uzavřený televizní okruh (Closed Circuit Television) je „klasický“ kamerový systém, kdy jednotlivé kamery jsou připojeny k monitoru a nejlépe i k záznamovému zařízení v místě (nebo poblíž) instalace. Výstupy z kamer jsou tedy přístupné pouze osobám připojeným na tento „televizní“ okruh. Obraz je možno pohodlně sledovat a zpracovávat (ukládat, třídit….) pomocí PC nebo digitálních rekordérů DVR.

OCTV:

Otevřený televizní okruh (Open Circuit Television) nebo také IP – monitoring jsou označení, která se používají pro kamerové systémy připojené k počítačové síti Internet / LAN. Pro tyto systémy se používají tzv. IP – kamery (Internet Protocol). V pouzdře IP - kamery je videokamera a integrovaný videoserver. Signál z kamery je digitalizován, komprimován a šířen přes počítačovou síť. Obraz lze tedy za určitých podmínek sledovat ze kteréhokoliv místa v síti Internet / LAN. Systémy OCTV je používají pro zabezpečení a monitorování vzdálených objektů.

Ceny instalací kamerových systémů se liší v závislosti na rozsahu, druhu a typu prostor, ve kterých se provádějí. Nelze proto stanovit nějakou jednotkovou cenu.

Jednoduchý systém CCTV pro rodinný domek nebo malou provozovnu, kde budou instalovány 4 ks barevných kamer s přísvitem (postačující kvality) a DVR rekordér se může pohybovat i pod 15. 000,- Kč.

Pro konkrétní nabídkovou cenu vašeho budoucího kamerového systému nás neváhejte poptat.


© 2022. JM - Elektro s.r.o  |  www.jmelektro.cz  |  XHTML 1.0  |  CSS 3  |  Tel.: 603 275 405  |  E-mail: jmelektro@jmelektro.cz