Tel.: 603 275 405     E-mail: jmelektro@jmelektro.cz

Elektronicke zabezpečovací signalizace - EZS


Elektronická zabezpečovací signalizace - EZS

Poskytujeme komplexní služby v oblasti EZS. Vypracujeme tedy návrh, provedeme vlastní instalaci, celé zařízení odzkoušíme, zaškolíme obsluhu a na závěr zákazníkovi předáme revizní zprávu. Zaměřujeme se na instalace v domácnostech, administrativních objektech a objektech občanské vybavenosti.

Preferujeme moderní systémy, kde se doplňuje klasická, tzv. drátová instalace s bezdrátovými prvky, tedy infrapasivními čidly, magnetickými kontakty…. Standardně přenášíme poplach přes GSM síť přímo na mobilní telefony uživatele, jedná o cenově dostupné a komfortní řešení.

V případě požadavku zajistíme přenos na PCO.

Zapojením kouřových a plynových detektorů do instalace se zvyšuje ochrana osob a předchází se vniku velkých škod v případě požáru. Jedná se o velmi žádaný doplněk k EZS, který našim zákazníkům doporučujeme.

Ceny instalací EZS se liší v závislosti na rozsahu, druhu a typu prostor, ve kterých se tyto provádějí. Nelze proto stanovit nějakou jednotkovou cenu. Pro konkrétní nabídkovou cenu vaší budoucí EZS nás neváhejte poptat.


© 2022. JM - Elektro s.r.o  |  www.jmelektro.cz  |  XHTML 1.0  |  CSS 3  |  Tel.: 603 275 405  |  E-mail: jmelektro@jmelektro.cz